Naturalny probiotyczny kefir dla zdrowia

Grzybek tybetański (kefirowy)

Witam na mojej stronie: GrzybekTybetanski.pl!

Posted by grzybek on 18 maja 2012 in Informacje ogólne with 1 Comment


Wkrótce informacje o pysznym kefirze, który przyrządzić można samemu w domu za pomocą ziaren kefirowych grzybka tybetańskiego. Serdecznie zapraszam do lektury kolejnych wpisów:)

next post »

Łyk historii

Grzybek kefirowy i napój z niego przyrządzany był stosowany od wielu setek lat przez mn...

  1. Kefiromaniaczka18 maja 2012 - 20:37 #1

    Witam. Uwielbiam kefir i produkty mleczne. O grzybku wiem niewiele, ale coś tam słyszałam. Nie ma zbyt dużo informacji na temat grzybka, a te które są dublują wiedzę. Czekam na ciekawe nowinki.

    Reply
Leave a Reply

No trackbacks yet.

No post with similar tags yet.

Posts in similar categories

Kefir z ziaren grzybka tybetańskiego - NA ZDROWIE

Skoro trafiłeś na moją stronę, to pewnie słyszałeś lub czytałeś już coś na temat tybetańskiego grzybka kefirowego. Jeśli tak, to mam nadzieję, że na mojej stronie dowiesz się czegoś więcej niż wiesz obecnie, a jeśli jest to dla Ciebie temat nieznany, to tym bardziej zapraszam do lektury informacji zawartych w moich wpisach. Tybetański grzybek kefirowy - co to takiego? Jakie korzyści może przynieść naszemu organizmowi spożywanie kefiru z grzybka tybetańskiego? Jak przygotować kefir? Gdzie dostać ziarna kefirowe? Na wszystkie te pytania znajdziesz odpowiedzi w moich wpisach. Zapraszam do lektury i rozsmakowania się w tym zdrowym i smacznym napoju.