Naturalny probiotyczny kefir dla zdrowia

Grzybek tybetański (kefirowy)

Regulamin strony

Posted by grzybek on 13 maja 2012 with 2 komentarze


Strona grzybektybetanski.pl jest pisana osobiście przez  jej twórców i przeze nich redagowana.

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie są publikowane w dobrej wierze i służyć mają jedynie celom informacyjno-edukacyjnym i w żadnym stopniu nie zastępują fachowej konsultacji lekarskiej czy dietetycznej. Twórcy sugerują, aby używać zdrowego rozsądku przy spożywaniu produktów należących do grupy żywności fermentowanej. Dla bezpieczeństwa nie należy spożywać żadnych produktów żywnościowych, których wygląd, smak lub zapach budzą wątpliwości. Ponadto rekomenduje się zasięgnięcie opinii prowadzącego lekarza rodzinnego znającego historię chorób i dotychczasowe lecznicze kuracje stosowane u danego pacjenta, przed zastosowaniem kuracji kefirowej lub innej żywności fermentowanej.

Wszystkie decyzje dotyczące tematyki poruszanej na niniejszym blog-u są decyzjami suwerennie podejmowanymi przez odwiedzających oraz na ich ryzyko i odpowiedzialność. Twórcy niniejszej strony internetowej nie biorą żadnej odpowiedzialności, ani pośredniej ani bezpośredniej, za sposób wykorzystania i interpretowania informacji zawartych na niniejszej stronie internetowej (zobowiązania, straty lub szkody spowodowane lub rzekomo spowodowane, bezpośrednio lub pośrednio w wyniku użycia, zastosowania lub interpretacji).

Twórcy niniejszej strony zawsze starają się umieszczać kompletne materiały (jednak nie gwarantuje się kompletności materiału) oraz szczere opinie, informacje, przekonania lub doświadczenia na temat treści lub produktów dotyczących tematyki strony. Poglądy i opinie wyrażone na stronie grzybektybetanski.pl są wyłącznie własnymi poglądami twórców tej strony oraz blogerów.

Odwiedzając i korzystając ze strony grzybektybetanski.pl, odwiedzający wyraża zgodę i akceptuje niniejsze warunki Regulaminu strony.

next page »

Kup teraz

Tak, chcę zakupić starter grzybka tybetańskiego za jedyne 28,49 PLN Tak, potwierdzam,...

 1. Beata19 września 2018 - 14:26 #1

  Czy są jakieś przeciwwskazania, żeby grzybka zostawić w mleku na 48h?

  Reply
  • grzybek7 października 2018 - 21:39 #2

   Nie ma przeciwwskazań aby fermentacja trwała dłużej. Kefir będzie po prostu bardziej kwaśny.

   Reply
Leave a Reply

No trackbacks yet.

Kefir z ziaren grzybka tybetańskiego - NA ZDROWIE

Skoro trafiłeś na moją stronę, to pewnie słyszałeś lub czytałeś już coś na temat tybetańskiego grzybka kefirowego. Jeśli tak, to mam nadzieję, że na mojej stronie dowiesz się czegoś więcej niż wiesz obecnie, a jeśli jest to dla Ciebie temat nieznany, to tym bardziej zapraszam do lektury informacji zawartych w moich wpisach. Tybetański grzybek kefirowy - co to takiego? Jakie korzyści może przynieść naszemu organizmowi spożywanie kefiru z grzybka tybetańskiego? Jak przygotować kefir? Gdzie dostać ziarna kefirowe? Na wszystkie te pytania znajdziesz odpowiedzi w moich wpisach. Zapraszam do lektury i rozsmakowania się w tym zdrowym i smacznym napoju.