Naturalny probiotyczny kefir dla zdrowia

Grzybek tybetański (kefirowy)

Płatność w PayPal

Posted by grzybek on 17 września 2012 with No Comments


System PayPal jest to system płatności on-line gwarantujący bezpieczeństwo transakcji

JAK ZREALIZOWAĆ PŁATNOŚĆ W PAYPAL?

INSTRUKCJA KROK PO KROKU

Jeśli jesteś już użytkownikiem systemu PayPal, wystarczy skorzystać z płatności PayPal logując się do swojego konta po kliknięciu ikony „Kup teraz”. Po zalogowaniu należy sfinalizować płatność, wypełniając krok po kroku niezbędne pola wymagane podczas realizacji płatności, które podpowiada PayPal (podać należy adres pocztowy do wysyłki startera oraz wpisać adres e-mail do wysyłki ulotki o hodowli). Zakupu można dokonać poprzez kliknięcie pomarańczowej ikony „Kup teraz” widocznej obok lub dostępnej TUTAJ.

Jeśli nigdy nie korzystaliście Państwo z systemu PayPal możliwe są dwie drogi: założenie konta w PayPal i realizowanie swoich płatności w systemie PayPal bez ponoszenia żadnych kosztów lub skorzystanie z płatności gościnnych w PayPal, co także nie niesie za sobą żadnych dodatkowych kosztów.

Konto w systemie PayPal można założyć szybko. Konto w systemie PayPal można założyć szybko. W celu bezpiecznej realizacji swoich płatności w systemie, konieczna będzie pełna aktywacja danych (przede wszystkim rachunku bankowego), co wymaga czasu i może potrwać nawet do 3 dni roboczych. Dlatego polecamy skorzystać z płatności gościnnych oferowanych przez system PayPal, gdzie bez konieczności zakładania konta można zapłacić kartą debetową lub kredytową.

Aby skorzystać z płatności gościnnych w PayPal (bez konieczności zakładania konta w systemie), co umożliwi dokonanie płatności kartą debetową lub kredytową :

  • należy dokonać zakupu poprzez kliknięcie ikony „Kup teraz” widocznej obok lub dostępnej TUTAJ;

  • zostaniecie Państwo automatycznie przekierowani do podsumowania zamówienia, gdzie można zmienić ilość zamawianych sztuk starterów lub pozostawić domyślnie wpisaną 1 sztukę;

  • następnie należy wybrać opcję „Nie masz konta PayPal?” widoczną u dołu strony, po prawej (poniżej widoki okien ze wskazaniem miejsca do kliknięcia oraz danych do uzupełnienia dla realizacji płatności gościnnej kartą).

  • pozostaje sfinalizować płatność kartą wypełniając krok po kroku niezbędne pola wymagane podczas realizacji płatności kartą, które podpowiada PayPal (dane karty z której dokonywana będzie płatność oraz dane konieczne do realizacji zamówienia – podać należy adres pocztowy do wysyłki startera oraz wpisać adres e-mail do wysyłki ulotki o hodowli).

——————————————————————————————————————————————————

« previous page

Kup teraz

Tak, chcę zakupić starter grzybka tybetańskiego za jedyne 28,49 PLN Tak, potwierdzam,...

Leave a Reply

No trackbacks yet.

Kefir z ziaren grzybka tybetańskiego - NA ZDROWIE

Skoro trafiłeś na moją stronę, to pewnie słyszałeś lub czytałeś już coś na temat tybetańskiego grzybka kefirowego. Jeśli tak, to mam nadzieję, że na mojej stronie dowiesz się czegoś więcej niż wiesz obecnie, a jeśli jest to dla Ciebie temat nieznany, to tym bardziej zapraszam do lektury informacji zawartych w moich wpisach. Tybetański grzybek kefirowy - co to takiego? Jakie korzyści może przynieść naszemu organizmowi spożywanie kefiru z grzybka tybetańskiego? Jak przygotować kefir? Gdzie dostać ziarna kefirowe? Na wszystkie te pytania znajdziesz odpowiedzi w moich wpisach. Zapraszam do lektury i rozsmakowania się w tym zdrowym i smacznym napoju.